Rezervační systém

Na konci června roku 2022 byl v Ostravě-Hrabové pro veřejnost otevřen nově postavený kulturní dům. Po zkušenostech (nedůstojně přeplněný sál účastníky akce), které jsme získali hned na začátku tzv. zkušebního provozu jsme se shodli na tom, že bude potřeba předem regulovat počet účastníků akcí – ne až na místě. Existuje hned několik komerčních řešení pro rezervace či prodej vstupenek, za která se platí buď měsíční paušál či nějaké procento z ceny vstupenek. Já jsem se však rozhodl jít cestou svobodného (open source) systému a nejvíce se mi líbil při testování system Alf.io.

Náš rezervační systém

Systém na prodej vstupenek je přehledný jak pro uživatele, tak i administrátora. Bohužel má dva nedostatky – lokalizace textu do češtiny a nemožnost výběru sedadla/místa. Zatímco doplnit češtinu nebude žádný problém, s rezervací konkrétního místa to bude horší… . Uvidíme, zatím testujeme.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte, aby vedení spolku TORALI z.s. (dále jen „Správce“), ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávali níže vypsané osobní údaje.

  • jméno a příjmení,
  • kontaktní údaje (telefonní číslo, emailová adresa).

1. Veškeré osobní údaje budou zpracovány výhradně za účelem případného kontaktování ohledně rezervace vstupenek.
2. Souhlas udělujete na zpracování po dobu 1 roku.
3. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro tuto organizaci mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

  • MOb Ostrava-Hrabová.

4. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu (na [email protected]). Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek smazání kontaktních údajů.

Zpracování osobních údajů a vaše práva

Vezměte prosím na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
[email protected] [email protected]