Velocipedisté měli nabitý víkend

Víkend na přelomu dubna a května byl pro náš Klub českých velocipedistů z Hrabové doslova “nabitý” akcemi.
Podporovali jsme závodnice při již 30. ročníku závodu žen na silničních kolech Gracia Orlová, kde již od startu závodu ve čtvrtek 28. 4. až do cíle závodu 1. 5. jste nás mohli spatřit, jak v Orlové, Štramberku, Havířově, Visalajích, tak i po trati závodu. Poslední etapu 1. 5. v 10. h. jsme slavnostně startovali před pelotonem složených ze samých pěkných žen a dívek. Startovalo nás šest členů klubu, kde zářil nade všemi s vysokým kolem František, s vlajkou OČÚJV praporečník Pavel a Karin krásou oplývající s nádhernými šaty.

Další akce, které jsme se účastnili byla Prvomájová jízda Ostravou, která začínala na Masarykově náměstí v 15. h. Absolvovali jsme zhruba osmikilometrovou jízdu po Ostravě, kterou jsme zakončili po náročném dni v Hrabové na Hřišti.

V sobotu 30. 4. se náš klub účastnil pietní vzpomínky za padlé spoluobčany na hřbitově v Hrabové. Myslíme si, že minulost je nutné si neustále připomínat a poučit se z ní.

Fotky jsou na Flickru:

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]