Velocipedisté se činí a slaví i úspěch

Náš klub se již tradičně první sobotu v říjnu účastnil Biskupického kaléšku (Biskupice u Jevíčka) přibližně 160 km od Ostravy. Letos již 18. ročník festivalu slivovice a jízdou velocipedistů od pálenice k pálenici.

Letos byl festival poctěn návštěvou premiéra Sobotky, senátora za pardubický kraj Martínka a jiných politiků (je před volbami). Účastníků na historických kolech bylo přes sto, z toho 11 z našeho KČV v Hrabové.

Závod se jel po trase z Jevíčka do Biskupic (cca 4 km) s hromadným startem. KČV v Hrabové reprezentoval Hrabovou více než znamenitě. V mužích na plášťových kolech 1. místo Michal Dvořák (kolo DAVY, Francie rok výroby 1907), 2.místo v ženách na plášťových kolech Karin Raszková, 3.místo na vysokém kole Tonda Zálešák. Chci tímto všem pogratulovat k výbornému umístění a všem, kteří se kaléšku zúčastnili z našeho klubu k vzorné reprezentaci. Počasí na místě bylo poslední letní, teplota byla 28 st.C a bylo nádherně bez mráčků na obloze.

Fotky na Facebooku, Zoneramě.

Dne 14.10. v 17 hod. má náš klub Členskou schůzi v restauraci Ve Dvoře – Hrabová statek.

12.11.2016 pořádá náš klub v Trojhalí akci Velocipedisté v Ostravě, na kterou jsou pozvány všechny velocipedistické kluby z ČR i zahraničí, kde předáme prapor předsednictví klubů sdružených v Obnovené České Ůstřední Jednotě Velocipedistů (OČŮJV) klubu z města Písek.

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]