Zápis ze schůze spolku MUDr. Poláčkové – 10.10.2016

Zápis ze schůze Občanského spolku MUDr. Marcely Poláčkové ze dne 10.10.2016
Zúčastnění: M. Poláčková, M. Poláček, M. Kolínská
Host: Hana Chlupatá

Body programu:

 1. V tanečním a pohybovém studiu Mata Hari všechny hodiny zaplněny(Jěštěřičky, Mataharky, začátečnice, pokročilé,seniorky, ženy mix). Je třeba dokoupit cvičební pomůcky-owerbaly, silikon.gumy, podložky, tyče, taneční pomůcky-vějíře, závoje, pásy, kostýmy-uvolněna částka 5000Kč z rozpočtu spolku. Dokoupeny také toaletní potřeby do studia a prací prášky.Gen.úklid po rekonstrukci WC v KS zajistila M.Poláčková a M.Kolínská. M.Kolínská zhotoví nové kostýmy pro Mataharky a kostýmy Sněhuláčků pro Ještěřičky.Rodiče přispějí částkou 20-50 Kč, zbytek hradí OS MUDr. Poláčkové.
 2. Opravy technického zařízení divadla-audio techniky zajistí M.Poláček, taktéž nákup prostorového mikrofonu-předpokládaný rozpočet 8000 Kč
 3. Zhodnocení Stezky odvahy 24.9.-náklady 500 Kč
 4. Zhodnocení představení našeho divadla tety Chechtalíny ve Frýdlantu n. Ostravicí 25.9.
 5. Zhodnocení tanečního vystoupení na Dni pro seniory 30.9. v DK Akord
 6. Zajištění dvou představení pohádek v MŠ Mjr. Nováka na 17.10. (M.Poláčková)
 7. Zajištění představení, smlouvy, atd.,v Bohumíně na termín 7.11. (M. Poláček)
 8. Zajištění technických parametrů pro představení našeho divadla v kině Luna 13.11.(M.Poláček)
 9. Zaslání přihlášky na taneční soutěž Paforta v DK Akord 26.11. (kostýmy dodělá M.Kolínská, pomoc v den akce: M. Kolínská, H. Chlupatá+maminky)
 10. Mikulášská besídka Tanečního studia Mata Hari 30.11. (sepsání žádosti o zapůjčení prostoru v ZŠ Hrabová-předjednáno s panem ředitelem Pollem, dotvoření kostýmů na Tanec sněhuláčků, Miklášské balíčky, financuje spolek-rozpočet 6000 Kč)
 11. Zajištění divadel.představení Do nebíčka do peklíčka na náměstí FM. 3.12.( smlouva M. Poláček, opravy kostýmů M. Poláčková)
 12. Zajištění divadel. představení Do nebíčka do peklíčka v Bašce 4.12 (M. Poláček)
 13. Zajištění divadel. představení O hvězdě Betlémské v kině v Paskově na 10.12.( smlouva, občerstvení, atd. M.Poláčková, zhotovení a zkoušky kostýmů čaroděje, skřítků, hvězdiček, hvězdy Betlémské, atd. M. Kolínská, kulisy, rekvizity dokončí M.Kolínská-předpokládaný rozpočet 15000Kč. Propagace, plakáty M.Poláček)
 14. Zajištění divadel. představení O hvězdě Betlémské v našem kostelíku sv. Kateřiny 11.12. (M.Poláčková dojednala s panem farářem, s další organizací a spolupráci s farní radou pomůže H. Chlupatá) Propagace, plakáty-M.Poláček.
 15. Projednání pozvánky na vánoční charitativní program ve Frýdlantě 11.12. (datum se kryje s pohádkou v kostelíku).
 16. Plán divadelních zkoušek:  7.10., 21.10., 28.10., 4.11.,19.11., 2.12.
 17. Projednání ozvučení žákovského plesu na naší škole ZŠ Paskovská-bližší instrukce na schůzi SRPŠ 17.10.
 18. Finanční rozpočet OS. M. Poláček zvýší úsilí v získání případných sponzorů našeho divadla. Obec Hrabová požádána o sponzorský dar.
 19. Aktualizace webových stránek M. Poláček.
 20. M.Poláčková napsala novou pohádku na rok 2017 o zdravých zoubkách-pracovní název “Kazoury jsme vyhnali” (předpokládaný rozpočet na kulisy, kostýmy, rekvizity, nahrávky, atd., 15000 Kč).

 

6 Komentáře

 1. Hanka82 říká:

  Dobrý den
  Konečně má Hrabová někoho, kdo se věnuje dětem s tanečkama a divadlem, ženám s cvičením a je to moc dobře moje děti chodí do tanečků a velice se těší a je velký předpoklad že budoucnu přihlásime i tu nejmenší a jsem hodně naštvaná, kvůli úvah, že to vše zruší a dají místo toho poštu. Pošta vyhovuje, tam kde je a nemusí se kvůli přesunu nic měnit a ni stavět, ani ty vaše blbé parkoviště! Pošta ať zůstane kde je tam je dlouho.

  • Marcela Poláčková říká:

   Děkujeme moc Hance82 za podporu! Do činnosti našeho spolku vkládáme veškerý svůj volný čas a dovolenou, našima pohádkama se snažíme děti nejen pobavit, ale i lecčemu naučit, jsou to povětšinou pohádky se zdravotní tematikou. Taneční a pohybové aktivity pro děti a ženy dělám s cílem zlepšit jejich zdraví a nastartovat správné pohybové návyky. Ráda bych tedy věděla, koho konkrétně tedy napadlo uvažovat o přesunu pošty do těchto prostor bez možnosti náhradních prostor pro tuto činnost!I tak je ten sáleček velmi malý, samozřejmě bychom potřebovali větší, ale v Hrabové prostě není.

 2. Libor Hromádka říká:

  Držíme Vám palce, jste dobří 🙂

 3. MUDr.Alena Zátopková říká:

  Je super,že se v budově knihovny děje tolik aktivit. Od mateřského centra,klubu důchodců a teď v tak neuvěřitelně malém prostoru dokonce i pohybové a taneční studio. Navíc se tam nacvičují vystoupení pro kulturní akce a zkoušejí se tu i pohádky pro děti. Málokterá obec se může pochlubit takovou aktivitou.
  Přesunutí pošty do těchto prostor postrádá jakoukoliv logiku. Pošta je přece v centru obce spolu s obecním úřadem ,dobře přístupná pro všechny
  občany a s parkovištěm. Zrušení pošty v této lokalitě vyvolá jen velkou
  vlnu nespokojenosti.

  • Marcela Poláčková říká:

   Děkuji paní MUDr. Zátopkové za rozumný názor a podporu činnosti našeho spolku. Snad si tyto názory přečtou i lidé, kteří rozhodují.

[email protected] [email protected]