Baníkovci, pojďte fandit do Hasičárny Na Vyhlídce v Ostravě-Hrabové

V neděli 21. září se Baník představí venku proti Mladé Boleslavi. Ale to neznamená, že musíte fandit jen doma u televize. Právě naopak – v Hasičárně Na Vyhlídce vás čeká ta pravá atmosféra, společné fandění a navíc speciální soutěž o vstupenky na zápas, na který se čeká celý podzim: FC Baník Ostrava vs. Sparta Praha!

REZERVUJTE STŮL NA ČÍSLE: +420 771 282 129

Jak soutěž funguje?

  • Přijď k nám na zápas.
  • Na místě uvidíš plakát s QR kódem – ten si naskenuj. (najdeš ho jen v hospodě)
  • Na stránce vyplň svůj tip na konečný výsledek zápasu (do začátku druhého poločasu).
  • Po skončení zápasu vylosujeme 12 šťastlivců, kteří získají 2 vstupenky na Baník–Sparta.

Ať už si dáš orosené pivo, pořádný burger, nebo naši vyhlášenou pizzu, u nás to má vždycky chuť lepší než doma. Navíc v partě fanoušků je fandění úplně jiná liga – každý gól, každá šance a každá emoce má dvakrát takovou sílu.

Nepropásni šanci být u toho. Doraž do Hasičárny Na Vyhlídce, tipni výsledek a možná právě ty vyhraješ lístky na šlágr Baník–Sparta.

Podívej se na web Chachara – najdeš tam i možnost objednat si jídlo až domů, pokud se k nám tentokrát nedostaneš. Ale pamatuj, soutěžit o lístky můžeš jen přímo v Hasičárně.

KAM PŘIJÍT?
📍 Kde? Hasičárna Na Vyhlídce
🚀 Kdy? Neděle 21. září od 18:00.
🍻 S kým dorazíš? Pozvi kámoše a fandi Baníku.

Štítky:

Vložte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

[email protected] [email protected]