Volby 2018

Komunální volby roku 2018 se uskuteční ve dnech pátek 5. října a sobota 6. října 2018. Na této stránce, vyhrazené jen volbám, se nacházejí všechny subjekty (strany, hnutí či sdružení nezávislých kandidátů), které se k volbám zaregistrovaly.

Kandidátní listiny volebních stran v pořadí pro hlasovací lístky:

  1. Česká strana sociálně demokratická (cssd.hrabova.net)
  2. Sdružení nezávislých kandidátů Hrabované (www.hrabovane.cz)
  3. Komunistická strana Čech a Moravy (ostrava.kscm.cz)
  4. Občanská demokratická strana (www.ods.cz)
  5. KDU-ČSL a nezávislí kandidáti (okres-ostrava.kdu.cz)
  6. Ostravak a Změna pro lidi (www.ostravak.czzmenaprolidi.cz)
  7. Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD)
  8. STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ – Klub přátel Hrabové (www.starostove-nezavisli.cz)

Zdroj kandidátních listin: volby.cz

1. Česká strana sociálně demokratická (ČSSD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dvořák Jan Ing. 54 ČSSD ČSSD dopravní inženýr Hrabová
2 Žižka Pavel 56 ČSSD ČSSD programátor CNC Hrabová
3 Lysáková Balušková Radmila 51 ČSSD ČSSD správce nemovitostí Hrabová
4 Petana Vladimír Ing. CSc. 70 ČSSD ČSSD poradce – auditor Hrabová
5 Vašnovský Robin 27 ČSSD ČSSD projektant Hrabová
6 Kelnarová Jiřina 63 ČSSD BEZPP vedoucí sociálního odboru ve v. Hrabová
7 Morisák Vítězslav 68 ČSSD ČSSD houslař Hrabová
8 Vašnovská Božena Ing. MPA 52 ČSSD ČSSD vedoucí úředník Hrabová
9 Vašíková Lenka Ing. 48 ČSSD BEZPP státní zaměstnanec Hrabová
10 Žižka Vojtěch Ing. 27 ČSSD ČSSD konstruktér Hrabová
11 Šulek Zdeněk Ing. 54 ČSSD BEZPP designér výstav Hrabová
12 Mutina Daniel 27 ČSSD ČSSD operátor výroby Hrabová
13 Křivdová Věra 59 ČSSD BEZPP ošetřovatelka Hrabová
14 Mráz Ludvík Ing. Bc. 54 ČSSD ČSSD technik Hrabová
15 Kolek Robert Ing. 41 ČSSD BEZPP finanční poradce Hrabová

 

2. Sdružení nezávislých kandidátů Hrabované (SNK Hrabované)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Skalský Jiří Ing. 56 NK BEZPP technik Hrabová
2 Skopal Jan JUDr. 72 NK BEZPP důchodce Hrabová
3 Vášová Jana Ing. 44 NK BEZPP systémový inženýr, OSVČ Hrabová
4 Slíva Milan 48 NK BEZPP programátor, OSVČ Hrabová
5 Orkáč Radomír Ing. 35 NK BEZPP bezpečnostní inženýr v IT Hrabová
6 Śmigová Lenka Ing. 37 NK BEZPP účetní Hrabová
7 Konečný Tomáš Ing. 35 NK BEZPP projektant Hrabová
8 Orkáčová Jaroslava Ing. 59 NK BEZPP státní zaměstnanec Hrabová
9 Veselý Martin 42 NK BEZPP skladník Hrabová
10 Hromádka Libor 63 NK BEZPP důchodce Hrabová
11 Křenek Vítězslav 35 NK BEZPP process engineering Hrabová
12 Orkáčová Markéta Mgr. 36 NK BEZPP učitelka Hrabová
13 Polanský Zdeněk Bc. 29 NK BEZPP konzultant podpory podnikání Hrabová
14 Mikeska Přemysl 49 NK BEZPP řidič Hrabová
15 Bláha Jiří 35 NK BEZPP technolog – koordinátor Hrabová

 

3. Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Volná Marie 68 KSČM BEZPP důchodce Hrabová
2 Šimůnek Roman 45 KSČM BEZPP frézař Hrabová
3 Vašíček Vlastislav Ing. 73 KSČM KSČM důchodce Hrabová
4 Mutina Pavel 72 KSČM KSČM důchodce Hrabová
5 Hájek Bohumil 73 KSČM KSČM důchodce Hrabová
6 Gavel Karel 71 KSČM KSČM důchodce Hrabová
7 Šibl Radim 41 KSČM BEZPP řidič Hrabová
8 Mutinová Ludmila 70 KSČM KSČM důchodce Hrabová
9 Bernatík Jiří 65 KSČM BEZPP důchodce Hrabová
10 Gavlová Božena 70 KSČM BEZPP důchodce Hrabová
11 Veselá Zlata 61 KSČM BEZPP důchodce Hrabová
12 Pinkasová Danuše 68 KSČM BEZPP důchodce Hrabová
13 Volný Oldřich 72 KSČM KSČM důchodce Hrabová
14 Schlinger Jan 71 KSČM BEZPP důchodce Hrabová
15 Hořínek Jiří 76 KSČM BEZPP důchodce Hrabová

 

4. Občanská demokratická strana (ODS)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Trávníček Igor 54 ODS ODS starosta Hrabová
2 Dolejška Jiří 46 ODS ODS regionální vedoucí servisu Hrabová
3 Strnišťová Alica Mgr. 53 ODS ODS ředitelka mateřské školy Hrabová
4 Novák Petr 47 ODS BEZPP zámečník Hrabová
5 Rundt Bohumil Ing. 76 ODS BEZPP důchodce Hrabová
6 Ospalíková Kristina Ing. 63 ODS ODS úředník Hrabová
7 Lyčka Libor 50 ODS ODS OSVČ Hrabová
8 Oborný Radim 50 ODS BEZPP obchodní zástupce Hrabová
9 Farská Kateřina 45 ODS BEZPP OSVČ Hrabová
10 Machálek Martin 46 ODS BEZPP OSVČ Hrabová
11 Benko Petr 63 ODS ODS podnikatel Hrabová
12 Grunerová Šárka 50 ODS ODS dělnice Hrabová
13 Švec Oldřich 65 ODS BEZPP důchodce Hrabová
14 Bešťák Vladimír 52 ODS ODS OSVČ Hrabová
15 Fajfr Václav 52 ODS BEZPP hudebník Hrabová

 

5. KDU-ČSL a nezávislí kandidáti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Chlupatý Bedřich Ing. 72 NK BEZPP technik Hrabová
2 Balušek Petr 42 NK BEZPP mistr uzenářské výroby Hrabová
3 Kročková Věra 42 NK BEZPP zahradnice – květinářka Hrabová
4 Chlupatá Věra Ing. 72 KDU-ČSL KDU-ČSL technik Hrabová
5 Novák Martin 21 NK BEZPP student Hrabová
6 Bayerová Marie 70 KDU-ČSL KDU-ČSL účetní Hrabová
7 Nováková Blanka Ing. 48 NK BEZPP stavbyvedoucí Hrabová
8 Chlupatá Hana 33 NK BEZPP floristka Hrabová
9 Baron Ivo 54 NK BEZPP stroj. technolog Hrabová
10 Kolačková Anna 77 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom Hrabová
11 Vojkůvková Anna 76 KDU-ČSL KDU-ČSL sklad – archiv Hrabová
12 Volná Marie 69 KDU-ČSL KDU-ČSL zahradnice Hrabová
13 Lýčková Iva 78 KDU-ČSL KDU-ČSL zdrav. sestra Hrabová
14 Sněhotová Marie 80 KDU-ČSL KDU-ČSL účetní Hrabová
15 Jamnický František 80 KDU-ČSL KDU-ČSL stav. technik Hrabová

 

6. Ostravak a Změna pro lidi

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kopitzová Vladislava 59 ZpL ZpL úřednice Hrabová
2 Šumbera Jan Mgr. 44 Ostravak BEZPP jednatel Hrabová
3 Pilch Libor 44 Ostravak BEZPP technik Hrabová
4 Houžvička Miroslav 63 ZpL ZpL samostatný odborný pracovník Hrabová
5 Blanár Petr Ing. 43 Ostravak BEZPP technik Hrabová
6 Holiš Stanislav 48 ZpL ZpL zaměstnanec KÚ Ostrava, krajský ambasador Hrabová
7 Hrabovská Květoslava Ing. 51 Ostravak BEZPP účetní a daňová poradkyně Hrabová
8 Pajorková Marcela 34 ZpL LEČO účetní Hrabová
9 Hrabovský Adam Ing. 30 Ostravak BEZPP stavbyvedoucí Hrabová
10 Šimková Lucie 35 ZpL BEZPP administrativní pracovnice Hrabová
11 Šedlbauer Pavel 47 Ostravak BEZPP obchodní zástupce Hrabová
12 Dlouhý Martin Ing. 46 ZpL BEZPP technik Hrabová
13 Kollárová Kateřina 44 Ostravak BEZPP vedoucí obchodní skupiny Hrabová
14 Kašíková Marie 69 ZpL BEZPP důchodkyně Hrabová
15 Kopřiva Tomáš 42 Ostravak BEZPP správce areálu Hrabová

 

7. Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pospěch Milan 60 SPD SPD obráběč kovů Hrabová
2 Mutina Josef 57 SPD BEZPP strojník Hrabová
3 Janáček Alois Ing. 68 SPD BEZPP stavař Hrabová
4 Piter Tomáš 35 SPD BEZPP automechanik Hrabová
5 Nováček Miloš Ing. 74 SPD BEZPP konstruktér Hrabová
6 Pokludová Irena 47 SPD BEZPP prodavačka Hrabová
7 Gajdoš Libor 50 SPD BEZPP řidič Hrabová
8 Hrušková Martina 48 SPD BEZPP prodavačka Hrabová
9 Moudrá Marta 44 SPD BEZPP chovatelka koní Hrabová
10 Konvičný Vladimír 43 SPD BEZPP elektrikář Hrabová
11 Vataha Dušan 51 SPD BEZPP jeřábník Hrabová
12 Pokluda Martin 50 SPD BEZPP revizní technik Hrabová
13 Hruška Pavel 52 SPD BEZPP strojvůdce Hrabová
14 Adámek Radomír 47 SPD BEZPP řidič Hrabová
15 Baigar Jiří 47 SPD BEZPP řidič Hrabová

 

8. STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ – Klub přátel Hrabové

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Gromnica Rostislav MUDr. Ph.D. 62 STAN BEZPP vedoucí lékař, vysokoškolský učitel, předseda KPH Hrabová
2 Gromnica Rostislav Mgr. Ph.D. 33 STAN BEZPP učitel, jazykovědec, člen KPH Hrabová
3 Poláček Miroslav Ing. 64 STAN BEZPP technik, divadlo pro děti, člen KPH Hrabová
4 Slepička Jiří Mgr. 50 STAN BEZPP učitel, člen KPH Hrabová
5 Slepička Martin Mgr. 25 STAN BEZPP historik, člen KPH Hrabová
6 Poláčková Marcela MUDr. 63 STAN BEZPP lékařka, divadlo pro děti, pohybové aktivity Hrabová
7 Pravda Štěpán 22 STAN BEZPP student, člen KPH Hrabová
8 Slavík Vladimír Ing. 83 STAN BEZPP důchodce, člen KPH Hrabová
9 Horňáková Edita 69 STAN BEZPP důchodkyně Hrabová
10 Nehudek Zdeněk 53 STAN BEZPP OSVČ Hrabová
11 Nehudková Dagmar 48 STAN BEZPP OSVČ Hrabová
12 Sokolová Anna 66 STAN BEZPP důchodkyně Hrabová
13 Jurečka Tomáš 27 STAN BEZPP servisní technik Hrabová
14 Jurečková Jana 24 STAN BEZPP studentka Hrabová
15 Nehudková Denisa 24 NK BEZPP asistentka prodeje Hrabová