Výsledky: Silvestrovský běh Hrabovou

Výsledková listina
Silvestrovského běhu Hrabovou

Datum konání: 31. 12. 2014
Délka trati: 9550 m
Povrch: povrch trati částečně zasněžený
Teplota: -7 °C, mírný vítr, skoro jasno

Foto: >>ZDE<<
Text v médiích: novinky.cz
Děkujeme Ing. Holušovi za zaslání kompletních výsleků.


 Muži  kat.   A (do 39 let)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Jakub Zemaník 1995 SSK Vítkovice 30:32
2 Jan Fousek 1991 MK Seitl 34:06
3 Daniel Raška 1996 Slezan 34:42
4 Ondřej Dominik 1977 MK Seitl Ostrava 35:20
5 Tomáš Jalůvka 1977 Háj u Opavy 39:39
6 Václav Boža 1996 Baláž Hrabová 39:50
7 Tomáš Wrona 1985 Ježek na Kopci 40:26
8 Zdeněk Martiňák 1988 Slezan 42:01
9 Vojtěch Porwisz 1993 PORVI Team 42:13
10 Petr Hurt 1982 Ostrava 44:08
11 Ondřej Porwisz 1991 PORVI Team 44:11
12 Ondřej Veselý 1986 Ostrava 44:37
13 Petr Celuch 1988 Havířov 44:50
14 Jan Horehleď 1986 Háj ve Slezsku 45:08
15 Petr Šimeček 1985 Ježek na Kopci 45:28
16 Michal Sluka 1979 Hrabová 46:50
17 Filip Chměl 1990 Havířov 46:58
18 Josef Zajíc 1976 LEPUS.CZ 48:20
19 Martin Langer 1984 LEPUS.CZ 52:50
20 Martin Krentuš 1995 Ostrava 54:20
21 Marek Holuša 1982 Ježek na Kopci 56:13
22 Martin Laser 1980 Hlučín 31:03 1 kolo

Muži kat. B (40-49 let)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Marek Škapa 1971 X-Air Ostrava 34:41
2 Rostislav Trávníček 1968 Pepa Team FM 35:06
3 Roman Baláž 1965 BALAŽ EXTREME TEAM Ostrava 36:07
4 Martin Baar 1967 Sporting 37:54
5 Jiří Porwisz 1966 Ostrava 38:22
6 Tomáš Berger 1969 SKOB Ostrava 38:43
7 Tomáš Mrajca 1972 MK Seitl Ostrava 39:15
8 Petr Vala 1971 SAK Karviná 39:27
9 Petr Jorníček 1965 MK Seitl Ostrava 40:27
10 Pavel Repáň 1973 X-Air Ostrava 40:33
11 Ladislav Dvorský 1965 MK Seitl Ostrava 42:15
12 Pavel Hlavica 1968 Orli Ostrava 42:51
13 Jiří Šikula 1967 FM 43:07
14 Marek Siročák 1972 MK Seitl Ostrava 43:18
15 Milan Svěchota 1972 SKOB Ostrava 45:23
16 Milan Celuch 1966 Slavie Havířov 45:43
17 Tomáš Mikulenka 1970 MK Seitl Ostrava 47:43
18 Petr Strouhal 1968 VÚHŽ Dobrá 47:48
19 Slavomír Bruk 1968 Třinec 48.12
20 Lumír Pach 1966 MK Seitl Ostrava 48:30
21 Václav Návrat 1973 Hlučín 48:39
22 Luděk Vavrečka 1966 Vratimov 49:48
23 Pavel Hudeczek 1967 Ludgeřovice 51:22
24 Luděk Tichopád 1967 Nový Jičín 53:17
25 Pavel Kunath 1972 Nitěnky 54:24
26 Martin Helešic 1972 Ostrava 54:34
27 Radim Václavík 1969 Ostrava 55:31
28 Radek Lukša 1974 Poruba 56:19
29 Vít Obdržálek 1965 Hrabová 62:49
30 Radim Bárta 1973 Vítkovice 18:45 1 kolo

Muži kat. C (50-59 let)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Ivo Nedoma 1959 Příbor 38:02
2 Ladislav Březina 1961 Ostravice 40:39
3 Stanislav Halfar 1964 AO Kobeřice 42:16
4 Jaroslav Hrabuška 1957 MK Seitl Ostrava 42:31
5 Lubomír Bardaševský 1962 Ludgeřovice 43:12
6 Jiří Ryšavý 1958 SKOB Ostrava 43:27
7 Miroslav Bernát 1960 Ostrava 43:55
8 Pavel Pivko 1958 MK Seitl Ostrava 44:07
9 Vít Tittler 1963 Ostrava 49:37
10 Pavel Bandík 1959 Ostrava 52:00
11 Tomáš Hájovský 1964 Hlučín 52:59
12 Jan Fux 1962 Ostrava 54:08
13 Radouš Holuša 1958 Triatlet Hrabová 54:37
14 Petr Jadrníček 1957 Lokomotiva Ostrava 55:36

Muži kat. D (nad 60 let)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Alfons Výtisk 1949 MK Seitl Ostrava 40:51
2 Josef Kvita 1951 AK EZ Kopřivnice 41:17
3 Karol Pospiech 1954 Forma Wladislaw 42:48
4 Erich Hrinka 1954 PBK Kravaře 46:18
5 Michal Buček 1954 Racing Olešná 48:06
6 Václav Pavelka 1946 MK Seitl Ostrava 48:51
7 Karel Rechtenberg 1947 Frýdlant 48:54
8 Petr Navara 1945 AK EZ Kopřivnice 49:14
9 Jiří Korch 1949 Výškovice 49:43
10 Jan Bardoň 1952 MK Seitl Ostrava 52:28
11 Jaroslav Doubrava 1950 Ostrava 55:35
12 Josef Stano 1943 Houpačky 55:50
13 Ladislav Bystroň 1946 Sokol Hrabová 57:59

Ženy kat. E (do 35 let)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Markéta Baginská 1997 BALAŽ EXTREME TEAM Ostrava 36:07
2 Hana Legerská 1985 SSK Vítkovice 40:19
3 Veronika Siebertová 1996 Slezan FM 41:21
4 Natálie Závorková 1996 Slezan FM 41:38
5 Petra Seidlerová 1991 Ostrava 46:55
6 Kateřina Matějíčková 1991 Vráblovec 49:55
7 Marie Šimečková 1990 Háj ve Slezsku 51:51
8 Klára Žižková 1994 Hrabová 54:12
9 Adéla Esentierová 1988 BALAŽ EXTREME TEAM Ostrava 21:41 1 kolo
10 Alenka Marejková 1983 Skalice 29:01 1 kolo

Ženy kat. F (nad 35 let vč.)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Tereza Šádková 1973 MK Seitl Ostrava 40:21
2 Lenka Hájková 1969 VZS Ostrava 43:12
3 Ludmila Trávníčková 1973 PEPA Team FM 45:05
4 Adriana Bednaříková 1968 SKOB Ostrava 47:24
5 Renáta Jalůvková 1978 Branka u Opavy 48:37
6 Eva Kopcová 1971 PEPA Team FM 48:41
7 Libuše Kuchařová 1962 MK Seitl Ostrava 49:11
8 Jitka Ochozková 1963 MK Seitl Ostrava 49:47
9 Michaela Motýlová 1977 Hrabová 51:21
10 Martina Metzová 1971 MK Seitl Ostrava 54:13
11 Oldřiška Golová 1976 Fifejdy 54:42
12 Hana Švidrnochová 1977 SKOB Ostrava 56:55
13 Marcela Porwiszová 1970 PORVI Team 60:40
14 Šárka Sobotíková 1973 Hrabová 28:27 1 kolo

Děvčata 2002 a mladší

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Eliška Švidrnochová 2004 SKOB Ostrava 25:33

Děvčata (1998 – 2001)

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Sylvie Štiglerová 1999 SSK Vítkovice 18:34
2 Eliška Surmová 2000 SSK Vítkovice 21:32
3 Kristýna Pekařová 1999 SSK Vítkovice 21:35
4 Lenka Švidrnochová 1999 SKOB Ostrava 23:36
5 Magda Bruková 2000 Třinec 25:06
6 Vendula Žárská 1999 Ostrava 26:20
7 Marie Hrubá 1999 Hlučín 30:00

Chlapci 2002 a mladší

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Patrik Chovanec 2004 MK Seitl Ostrava 21:03

Chlapci 1998 -2001

POŘADÍ JMÉNO NAR. TJ ČAS
1 Vojtěch Bárta 1998 SSK Vítkovice 16:30
2 Jan Malura 2000 SSK Vítkovice 17:43
3 Ladislav Rožnovský 2000 SSK Vítkovice 18:43
4 Marek Hoffmann 1998 SSK Vítkovice 19:07
5 Jaroslav Hrubý 2000 Hlučín 25:07

Komentáře jsou uzavřeny.