Fotky a videa z novoročního koncertu

Poslední lednovou neděli zazněly v kostele sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové skladby světových mistrů. Hosté, kteří svým překrásným zpěvem a hudbou zpříjemnili chladivé odpoledne byli posluchači a posluchačky Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava spolu s Komorním orchestrem Lidové Konzervatoře. Významným hostem byla slečna Jana Václavíková (housle).

Fotky jsou na RajčetiFlickru:

Videa:

13 Komentáře

 1. Vacbat říká:

  Chci velmi pochválit paní Hromádkovou za krásné zpracování koncertu v podobě fotek, videí a konkrétně zpracování Zimy od Vivaldiho je překrásné. Velmi si považuji Vaší práce. Děkuji, Jana Václavíková

  • Ilona Hromádková říká:

   Děkuji moc …. :).
   Tímto bychom chtěli také poděkovat za krásný kulturní zážitek. Vynikající interpreti přednesli nádhernou hudbu, koncert potěšil a příjemně naladil mnoho duší.

   • Miroslav Houžvička říká:

    Interpreti děkuji za projevenou pochvalu-přeposlal jsem poděkování po koncertě.

  • Miroslav Houžvička říká:

   Sl.Václavíková i vám patří samozřejmě poděkování za skvělé vystoupení, při vaší nelehké situaci před uskutečněním koncertu. Zvládla jste to skvělé a pochvala přišla i od Alžběty Kolářové..Je výborné, když zásluhou manželů Hromádkových se mohou občané přesvědčit, že pochvala není jen frází!!

 2. Ilona Hromádková říká:

  Z nedělního koncertu jsme postupně zpracovali další videa, všechny najdete na této stránce :

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLjz_UpeX0LrsvASs7mZPx1LOYEZau7jAK

  • ing. Kander zdeněk říká:

   Celkově velmi zdařilé – po delší době na Infu něco pro normální lidi – gratuluji

   • Radomír Orkáč říká:

    V tom případě bude lepší sem už nic nedávat, když sem delší dobu nebýva nic pro normální lidi…

 3. Zdeněk Kander říká:

  Vážený pane Radomíre Orkáči,

  myslím, že jste si to asi špatně vyložil a pokud se necítíte být normální tak teda lituji. Videa paní Hromádkové jsou vynikající-to jste nepochválil a to je velká chyba, pana Houžvičku jste se taky nepochválil a výkon muzikantů, to Vám už vůbec nic neříká. Bylo by dobré, aby jste se s panem Slepičkou naučili prvně slušnému chování, i když musím říct že někdy pan Slepička napíše na Info občas dobrého.

  Přeji Vám oběma hezký den

  • Radomír Orkáč říká:

   Pane Kandere,

   jste zaslepeny clovek a je mi Vasi UBOHOSTI lito!

   S pranim pekneho dne, R.O.

   • Martin Slepička říká:

    Ahoj, nemá smysl se vzrušovat, pokud si někdo myslí, že sem téměř poslední dva a půl roku létají články z “Tramtárie”, že se zde každý článek na web zpracuje jedním kliknutím, případně, že zde autoři dostávají miliónové odměny za svůj strávený volný čas. Martin Slepička

    • Radomír Orkáč říká:

     Ty to delas ve svem volnem case a zadarmo?:) Marto, nejsi ty blazen? Ja myslel, ze Te za to platime…

     Uz pouze chybi hecovna veta meho souseda (spoluzaka ze zakladni skoly) – “Za co Te platim!”;-)

     Od ted budeme domluveni, ze pokud tvuj clanek zverejnim, tak Ti verejne za nej podekuji. Souhlasis?

     Ted jen nevim, kdo za kazde zverejneni podekuje mne. Do ted jsem to neresil, protoze mi stacilo, ze sem lide chodi a bavi se o tom se mnou osobne. Nyni jim budu rikat, ze za kazdy clanek chci od kazdeho podekovani…

     Neni nad dobu, kdy se vse resi online… dokonce i to podekovani ostatnim za praci, na ktere ses podilel:)

     • Martin Slepička říká:

      Děkovat za každý můj článek, pokud jej budu mít chuť napsat (a mít alespoň trochu času) a zveřejníš jej, nepotřebuji. Protože jsem již zase o něco starší či “moudřejší”, určitě to přežiji, navíc se pár babičkám asi vždy nějaký malý hist. článek v Hrab. listech ode mě či kolegů, pokud vím, bude líbit; co více si přát? Protože Radku ale již delší dobu táhneš na druhou tisícovku článků, určitě Ti Radku (byť občas jedeš jako buldozer, ale každý jsme prostě nějaký) děkuji ex post i předem za každý tvůj zveřejněný článek, pokaždé psát bych to nezvládl.

[email protected] [email protected]