Podzimní úklid v Hrabové – 22.9.2017

Spolek TORALI se rozhodl v Hrabové uspořádat podzimní úklid v rámci celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko – podzim 2017. Loni jsme pro podzimní úklid nenašli vhodný termín, ale letos se nabízí pátek 22.9., protože v ten den náš spolek pomáhá v Hrabové komisi pro děti a mládež se stezkou odvahy.

Hlavní celorepubliková úklidová akce sice proběhne až v sobotu, ale úklidy na různých místech mohou probíhat v jiných termínech – to bude případ i Hrabové. Náš spolek bude uklízet již v pátek a to přibližně dvě hodiny, pak se přesuneme ke kostelíku, kde bude start stezky odvahy pro děti.

Několik důležitých informací:

  • spolek TORALI organizuje úklid v Hrabové, který proběhne v pátek 22.9.2017 od 16:00 hod.,
  • tajemník úřadu Jan Socha potvrdil, že úřad zajistí pytle a následný odvoz nasbíraného odpadu,
  • místa k úklidu nám můžete hlásit přes aplikaci zmapujto.cz nebo prostřednictvím níže uvedeného mailu,
  • dobrovolníci se mohou hlásit prostřednictvím portálu uklidmecesko.cz nebo v události ve facebookové skupině Hrabové.

Informace budeme postupně zveřejňovat na webu obce, hrabová.info i facebookové skupině Hrabové. Podrobné informace zveřejníme v polovině září, máte-li však dotaz, ptejte se buď veřejně v komentářích, nebo prostřednictvím emailu [email protected].

 

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]