Kinematograf: Všechno nebo nic (čtvrtek 31.8.)

Dnes se bude promítat romantická komedie Všechno nebo nic. Upozorňujeme, že film je přístupný od 12 let. Dětem to vynahradíme zítra, kdy je pro ně připravena pohádka.

Stejně jako předchozí dva dny se začíná promítat po setmění, krátce po 20. hod. Připomínáme, že vstupné je zdarma. V průběhu promítání prochází personál kinematografu s kasičkou a vybírají peníze na dobročinnost.

Všechno nebo nic – ČSFD 56%
Komedie / Romantický
Česko / Slovensko / Polsko, 2017, 107 min

Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, “protože ji má rád”. A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi… Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali… (Bioscop)

Zdroj: csfd.cz

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]