MF DNES: Navrhněte svého Seniora roku

Statutární město Ostrava vyhlásilo XII. ročník ankety Senior roku 2018. Návrh na ocenění u příležitosti Mezinárodního dne seniorů může do 1. října 2018 zaslat každý, kdo zná ve svém okolí v určité oblasti mimořádné aktivního člověka staršího 65 let, s bydlištěm na území města Ostravy, který výrazně přispívá ke zlepšení života společnosti.

V přihlášce je třeba uvést jméno, příjmení, věk, adresu bydliště, telefonický nebo e-mailový kontakt na kandidáta, zdůvodnění nominace, jméno a kontakt na předkladatele.

Město současně vyhlásilo kategorii Klub seniorů roku 2018, do které mohou občané nominovat klub, organizaci či sdružení zaměřující se na aktivizaci seniorů, a o němž se domnívají, že je svou činností zajímavý či výjimečný.

V případě nominace klubu pro seniory uveďte jeho název, adresu sídla klubu, jméno a kontakt na zástupce klubu, zdůvodnění nominace a kontakt na předkladatele.

Tipy posílejte na adresu: Redakce Ostravská radnice, Prokešovo nám. 8, 729 30 Ostrava anebo prostřednictvím e-mailu na adresu: [email protected]. Na obálku nebo do e-mailu připište heslo Senior roku 2018 nebo Klub seniorů 2018.

Zdroj: MF Dnes, 30.8. 2018

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]