Karin Kaňovská byla nominována na nejoblíbenějšího učitele České republiky

Naše paní učitelka se jmenuje Karin Kaňovská. Je nepřehlédnutelná. Vždy když ji potkáte, se na vás krásně usměje. Jsme s paní učitelkou od 1. třídy a máme s ní hodně krásných zážitků. Paní učitelka je milá, tvořivá, vtipná, spolehlivá a je s ní zábava.

Karin Kaňovská

V poslední době třeba vymyslela hru Co na to 5.B. Skvělá hra, která spočívá v tom, že u lavice se sejdou 2 žáci, ti dostanou otázku, kdo ví tak bouchne do lavice a odpoví. Pokud odpoví správně, má razítko na aktivitu, a pokud špatně, tak má slovo ten druhý. Když se nám něco vydaří, získáváme „propustky“, např. Zapomník, Domácí prázdniny, Písemková, Diktátová atd. Učí zábavnou formou.

Třeba jednou na hřišti připravila soutěž na téma Staré pověsti české. Díky tomu jsme se to naučili a písemku měla většina dětí za 1. Dělá s námi různé akce – Harry Potter, vánoční a velikonoční dílničky, sbírání Grošů a smajlíků, jezdí s námi na školu v přírodě a každé léto pořádá Indiánský tábor, na kterém si to vždy užíváme. My jsme něco jako její rodina. Sdílí s námi její zážitky a my s ní ty její.

Minulý rok jsme jí přichystali Tajnou narozeninovou oslavu. Jakmile zazvonilo, schovali jsme se ve třídě, a když vešla, vyskočili jsme a zakřičeli VŠECHNO NEJLEPŠÍ! Potom jsme paní učitelce dávali dárky a oslavili jsme to. Paní učitelka byla šťastná a pro nás to bude vždy nezapomenutelný zážitek. Je toho mnohem víc, co by se dalo o paní učitelce napsat … no, zkrátím to, lepší paní učitelku na světě nenajdete!

Příhoda

Paní učitelka nás dokáže motivovat k tomu, abychom plnili všemožné úkoly a výzvy. Velmi ráda soutěží. Zúčastnila se 2 kol Bludišťáka a nás přihlásila do soutěže Hledej pramen vody. Soutěž trvala 3 měsíce. Paní učitelka tomu obětovala spoustu hodin. Chodili jsme do lesa, k vodě, vytvářeli jsme spoustu výrobků a fotili jsme se u toho, např. jsme z našich těl vytvořili nápis Hledej pramen vody 2018. V den soutěže jela celá naše třída na Slezskoostravský hrad, kde bylo plno jiných ostravských škol. Byli jsme trochu nervózní, ale odhodlaní ukázat, co v nás je. Nejdůležitější bylo, že bez paní učitelky bychom tam vůbec nejeli. V teoretické části nazvané Vodoeinstein jsme byli první. Oslavili jsme to. Koupili jsme si ledovou tříšť, cukrovou vatu a všechno jsme tam prolezli a prohledali. I když jsme v celkovém hodnocení nezvítězili, pro nás to bylo, jako kdybychom vyhráli. Naší největší výhrou je totiž paní učitelka. Prožili jsme společně bezva den a odměnili se paní učitelce svými výkony za všechno, co pro nás dělá.

Zdroj: Převzato ze zlatyamos.cz

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]