(FOTO) Sportovní klání seniorů

Sportovní klání seniorů, 1. ročník. Po roční odmlce, kdy v roce 2019 byl ročník nultý, v roce 2020 se nekonaly nejen Olympijské hry, ale bohužel ani u nás “Sportovní klání seniorů”. A jaký byl tedy letošní ročník, ročník první? Jedním slovem skvělý,  všechny soutěžní týmy závodily, jakoby byli právě na “Olympiádě”. Počasí skvělé, bez deště, i když předpovědi byly na dnešní odpoledne všelijaké. Sportovní duch ze všech soutěžících jen sálal a opravdu všichni předvedli soutěživost, hravost, zápal a hlavně bojovnost. Velké díky všem soutěžícím, byli jste opravdu skvělí !!! Gratulace vítězům!!!  Gratulace všem účastníkům !!! Díky všem, kteří se podíleli na tomto skvělém odpoledni… 🙂

Fotografie na Zonerama

Štítky:

Jeden komentář

1. Houžvička Miroslav říká:

Poděkování od organizátorů manželům Hromádkovým za vynikající zachycení detailů, Milanovi Slívovi za perfektní ozvučení akce, Sboru dobrovolných hasičů za tradičně výborný servis jak při soutěži, tak i v areálu, Mataharkám se svou vedoucí za velmi pěkné zpestření svým vystoupením před i během akce a desítkám pomocníkům z řad občanů za zdárný průběh soutěží..Blahopřání vítězům putovního poháru – družstvu Nová Bělá.