Martin Krejčíček: Zapojí se naše základní škola do florbalový projektu ČEPS cup 2021/2022?

Vážený pane řediteli,

obdržel jsem email, který nabízí možnost účasti žáků 1. stupně základních škol (viz. email níže) soutěže ČEPS cup ve florbale  . Vzhledem k tomu, že se škola prezentuje nabídkou spousty aktivit včetně florbalu, překvapilo mne, že naše škola není v tomto projektu přihlášena. Vzhledem k tomu, že minimálně 5 žáků naší základní školy na prvním stupni je registrovanými sportovci (ve florbalu) u předních českých klubů, myslím si, že by nebylo naší školu špatné přihlásit. A jistě by to pomohlo její propagaci.

Záleží jen na vás.

S pozdravem
Martin Krejčíček


Dobrý den,

již brzy odstartuje výjimečná florbalová soutěž ČEPS cup ve florbale pro 1. stupeň ZŠ a ty můžeš být při tom!  ČEPS cup má uzávěrku již v neděli 24. října 2021! Je už Tvoje škola přihlášena?

Veškeré informace o projektu najdeš na webových stránkách projektu www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly, kde nalezneš i seznam přihlášených škol. Pokud svoji školu mezi přihlášenými družstvy nenajdeš, informuj o soutěži svého tělocvikáře nebo třídního učitele! Spolu s ním dejte dohromady partu šikovných spolužáků a do projektu se rychle přihlaste, ať můžete celý rok bojovat o zajímavé ceny pro sebe i svoji školu.

Přihlášení týmu je opravdu jednoduché, stačí, když vedoucí vašeho školního týmu vyplní registrační formulář na webových stránkách projektu (banner ´Registrovat tým´) a během několika málo minut bude mít i vaše škola šanci bojovat o vítězství v ČEPS cupu ve florbalu.

Takže – zúčastníš se, anebo si snad necháš utéct svojí šanci probojovat se do celostátního Finálového turnaje?!
S přátelským pozdravem

S pozdravem

Denisa Franzeová
koordinátor nesoutěžního úseku


Škola se nakonec zaregistrovala…

ZŠ Hrabová (chlapci)
Základní škola, Ostrava – Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace
Adresa: Paskovská 46, 72000 Ostrava

Odkaz na tým: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly/turnaj/tym/737/

Vedoucí týmu: Petra Stekerová

Popis týmu: Žáci 4. a 5. tříd: Adam Chyba, Marek Unucka, Adam Pianowski, Tomáš Demjan, Tobiáš Novák, Tomáš Hrabčák, Jiří Krejčíček, David Steker

Štítky: ,

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]