Daniel Nováček: Naši fotbalisti budou doprovázet ligové fotbalisty

TJ Sokol Hrabová: FOTBALOVÁ ŠKOLIČKA | Pro naše nejmenší fotbalisty a fotbalistky se nám podařilo domluvit účast při ligovém utkání Baníku Ostrava! Naše děti budou doprovázet ligové fotbalisty při nástupu na hřiště a o poločasové přestávce si zahrají mezi sebou zápas před tribunami Městského stadionu.

Tento zápas se bude konat v neděli 21. 5. v 15:00 na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích (FC Baník Ostrava vs. FK Teplice). Lístky na utkání jsou v prodeji zde: https://bit.ly/3BtqW3g anebo zápas můžete sledovat prostřednictvím O2 TV.
Věříme, že pro naše děti bude tento moment nezapomenutelný a třeba i je jednou uvidíme při ligovém utkání.

Převzato: Facebooková stránka TJ Sokol Hrabová, z.s.

Štítky: , , ,

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]