TV Polar: Kolize motorky a auta v Ostravě-Hrabové, motorkář se zranil, policie hledá svědky

Dopravní policisté v Ostravě se zabývají nehodou mezi motorkářem a osobním vozidlem, která se stala ve středu 24. května před 14. hodinou v Hrabové. Vyšetřování by mohli pomoct svědci, kteří kolizi viděli, případně řidiči, kteří projížděli kolem a mají k dispozici záznam palubní kamery.

Nehoda se stala na křižovatce ulic Paskovská x Šrobárova. Z vyšetřování zatím vyplývá, že 47letý řidič osobního vozidla značky Škoda Fabia nedal přednost v jízdě při odbočování vlevo 32letému řidiči motocyklu

Eva Michalíková, mluvčí PČR: “Následkem kolize došlo k pádu motorkáře, který utrpěl zranění, se kterými byl předán zdravotníkům. Řidič vozidla se podrobil dechové zkoušce na alkohol s negativním výsledkem. U řidiče motorky z důvodu zranění dechová zkouška nebyla provedena. Policisté se zabývají okolnostmi a příčinami této dopravní nehody. Zjišťují průběh nehodového děje a v souvislosti s tím se obrací na případné svědky, kteří se v danou dobu nacházeli na uvedeném místě. Také žádají řidiče vozidel, kteří místem v danou dobu projížděli, a jejich vozidlo případně disponuje palubní kamerou, aby se obrátili na tísňovou linku 158.”

Zdroj: TV Polar

Štítky: , ,

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]