(FOTO) Skvělá umístění našich sportovců na halovém mistrovství ČR v para atletice

V sobotu v ostravské atletické hale probíhalo Halové mistrovství ČR v para atletice. Sprinter Ondřej Bartošek z domácího oddílu SSK Vítkovice se v běhu na 60 m postaral o nový český rekord ve své kategorii T35 se skvělým časem 8.95 sekundy. Martin Adamčík, reprezentant z Pardubic se postaral o další národní rekord ve vrhu koulí mužů s výkonem 10,92 metru (kategorie F63). Ve vrhu koulí žen, na což jsme patřičně hrdí, jsme měli naši Zuzku Kostelňákovou (kategorie F56), která obsadila krásné třetí místo s vrhem 4,29 metru. Zlatou medaili získala Miroslava Obrová (7,09 m), která by se ráda účastnila paralympiády v Paříži.  A víte, že koule, kterou vrhá Zuzka v její kategorii má hmotnost 3 kg?

V kategorii dětí jsme měli velmi úspěšnou Gabrielku Rychtarovou, 8,5 letá sportovkyně, která navštěvuje 2. třídu naší základní školy. Na halovém mistrovství obsadila  naprosto skvělé první místo v běhu na 60 m s časem 12,66 sekund a v hodu raketkou místo třetí s hodem 7,05 metru. Gratulujeme a smekáme !!!