Hrabová: Volný obecní byt pro seniory na ulici Bělská

Městský obvod Hrabová oznamuje všem zájemcům z řad seniorů a osob se zdravotním postižením, že je volný byt č. 16 v bytovém domě na adrese Bělská 840/28, Ostrava-Hrabová. Bližší informace Vám poskytne Bc. Lucie Slívová, referent bytové správy, na tel.: 599 420 125, e-mailu: [email protected] nebo osobně v úředních dnech pondělí, středa (8:00-12:00 a 13:00-17:00).

Informace o bytě:

  • Jedná se o byt o velikosti 1+kk, 31,55 m2 ve druhém patře bytového domu DPS Bělská 840/28, Ostrava-Hrabová, který je vybaven výtahem.
  • Byt disponuje vstupní předsíní, ze které se vchází do koupelny se sprchovým koutem a WC, a dále do obytné místnosti, která je vybavena kuchyňskou linkou.
  • Vytápění a ohřev teplé vody jsou řešeny napojením na plynovou kotelnu v domě. Každý byt je osazen elektroměrem, kdy o veškeré služby se stará pronajímatel.
  • Nájem bytu je 80 Kč/m2 + služby spojené s nájmem bytu, výše záloh je individuální dle počtu osob obývaného bytu nebo také v závislosti na ceně komodity dodávané poskytovatelem služeb energií.
  • Dům je vybaven zimní zahradou v přízemí domu, ve které se scházejí senioři v rámci svého klubu. Kolem domu je menší park osazen lavičkami, kde mohou senioři v létě relaxovat. Lokalita je klidná a tichá v zastavěné části rodinných domů.
    Další služby, občanská vybavenost:
  • Doprava je možná osobním automobilem, kdy před domem jsou vyhrazená parkovací místa. Cca 300 m od bytového domu je zastávka autobusu.
  • Pro seniory Úřad městského obvodu Hrabová zřídil také dovážku obědů a v pravidelných intervalech zajíždí k bytovému domu pojízdná prodejna s čerstvým ovocem, zeleninou a jinými druhy potravin.
Štítky: ,

Komentáře jsou uzavřeny.

[email protected] [email protected]