Podařilo se! Policie bude nakonec řídit dopravu v Hrabové na křižovatce u Shell..

Jestli se jedná o náhodu, nebo policii motivovala moje v pořadí druhá (včerejší) žádost, to netuším…  ale dnes odpověděl po třech týdnech npor. Ing. Aleš Kořistka, vedoucí dopravního inspektorátu: “Naše součást policie ověřila situaci na místě, a na předmětné křižovatce budeme zajišťovat řízení provozu s ohledem na možné nasazení sil a prostředků a bezpečnostní situaci v okrese Ostrava. Výkon služby budeme směřovat do dopravní špičky zejména odpolední hodiny”.

Odpověď zaslaná přes tajemníka úřadu mé osobě

Odpověď zaslaná přes tajemníka úřadu mé osobě

6 Komentáře

 1. Pe3k říká:

  Vždyť to dnes bylo horší než když tam PČR neuřaduje.
  Rozumnější by bylo přikreslit ve všech směrech odbocovaci pruhy aby se tolik ostatní neomezovali.

  • Radomír Orkáč říká:

   Můžete prosím tento Váš návrh nakreslit? Ze kterého směru to bylo horší? Od OZO Ostrava? Tak tam se snad zhoršení očekávalo, nebo se pletu? Na straně Hrabové se situace zlepšila. Policie mi napsala, že pokud budu mít jakýkoliv dotaz (myšleno asi i návrh), mám je kontaktovat. Nakreslený návrh odbočovacích pruhů mi prosím pošlete na [email protected], okamžitě se dotážu dopravního inspektorátu.

 2. Jan Honzys říká:

  Ve směru od centra stráveno v koloně 18 minut, kolona začínala na světelném přechodu Frýdecká X Přibylova. Pokud je na nejhlavnější hlavní (tzn.Frýdecká) 2,5 km dlouhá fronta, a přitom na Buničité ani Mostní téměř nic, tak tohle bych za úspěch rozhodně nepovažoval. Bylo by dobré jednoho policistu s vysílačkou postavit někde na Frýdeckou, ať hlásí na křižovatku řídícímu policistovi, kam až sahá kolona, a kolik má vozidel z jednotlivých ulic křižovatkou pouštět. Děkuji, Váš daňový poplatník.

  • Radomír Orkáč říká:

   Daňový poplatník koho? Hrabová.Info hradím plně ze svých peněz a s tímto webem nemá policie a ani obec nic společného. Tady si to policie nepřečte a ani úřad či starosta s tím nic neudělají.
    
   Napíšete to prosím na dopravní inspektorát [email protected]? Dejte mě prosím do kopie [email protected]. Vždy je nejlepší vše doložit fotkami a přesným popisem. Takhle si tvrdí každý co chce… projíždí tudy desítky tisíc řidičů denně a každý vidí pohled pouze z jedné strany – nevidí, jestli nebyly závory 10 minut dole a to ještě 2x za sebou.

   • Jan Honzys říká:

    Věřte, že z Mostní bylo u křižovatky Frýdecká X Buničitá X Mostní přesně 0 (slovy nula) vozidel, od Vratimova se nějaké ke křižovatce blížilo. Za jízdy nefotím, neboť držení záznamového zařízení je přestupek. Pouze konstatuji zhoršení stavu pro lidi jedoucí od Ostravy, pro které je další možnost je jet po ucpané Rudné a obdobně ucpané Místecké… Nijak se angažovat nehodlám, většinou jezdím na kole.

    • Radomír Orkáč říká:

     Omlouvám se, ale dokud to nedoložíte, tak věřím dopravnímu inspektorátu a policii, že ví co dělají. Nic nepíšete o závorách, protože to by situaci vysvětlilo. Fronta na Frýdecké může stát díky tomu, že závory jsou dole, auta od Vratimova nepřijíždějí, fronta do Vratimova je plná a tak se zašpuntuje Frýdecká.
      
     Nikdo Vás nenutí dělat přestupek, když jezdíte na kole, udělejte fotky na místě, jak pojedete kolem.
      
     Napiště mi, sejdeme se na místě a Váš podnět klidně předám dále, když Vám se o tom chce jen psát a nic pro zlepšení nechcete udělat.
      
     Pak si ale ještě můžete stěžovat vedení Vratimova, Hrabové, kraje a Ostravy. Já na kolony upozorňoval již v roce 2016 a pak dvěma články v roce 2019.
      
     Došlo na má slova:
      
     (15.3.2019) Po otevření Prodloužené Mostní nás několik let čekají dlouhé kolony
      
     https://www.hrabova.info/2019/03/15/po-otevreni-prodlouzene-mostni-nas-nekolik-let-cekaji-dlouhe-kolony/
      
     (24.7.2019) Po otevření Prodloužené Mostní nás několik let čekají dlouhé kolony II

     https://www.hrabova.info/2019/07/24/po-otevreni-prodlouzene-mostni-nas-nekolik-let-cekaji-dlouhe-kolony-ii/

[email protected] [email protected]